Samochód i nie tylko

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » piątek, 4 paź 2013, 20:32

Poszukuje samochodu do wynajęcia na dwa miesiące od 15.10 do 15.12.....może być mały i niewygodny,byle za przyzwoite pieniądze..... ;)
Szukam też osób chętnych pomóc mi opanować realia wyspy i pogadać co w trawie piszczy....albo kaktusach... :mrgreen:
Przylatowywuje jako sąsiad Was przyszły i liczę na kilka sympatycznych kontaktów.....
Lokum mam na północy wyspy, z wolnymi miejscami jakby co.....
Pozdrawiam.
Robert.
winnica.talary@vp.pl
+48-602-738-425
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » środa, 9 paź 2013, 20:00

jak potrafisz do dwóch .........to licz ...na siebie... :mrgreen:
Szkoda,że tak trudno o sąsiadów.......
Pozdrawiam polskich kanarków.....
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez mdrmedia » środa, 9 paź 2013, 20:44

wszyscy są zalatani, mają rodziny, prace i znajomych niekoniecznie polaków, ja mam znajomych hiszpanów i niestety są lepsi od znajomych polaków, nie mówią tylko o kasie, nie chcą pożyczyć pienieiędzy i cieszą sie z każdego dnia .......
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Kero » czwartek, 10 paź 2013, 14:51

No właśnie. Szukanie znajomych w potrzebie. Skąd ja to znam. Znajomych się poznaje i albo się ich szanuje poprzez utrzymywanie bezinteresownych kontaktów albo ma się ich (zwykle krótko) dla własnych egoistycznych potrzeb.
Znajomy to znajomy a nie deska ratunkowa. Nagabywanie kogoś by został znajomym.... :-)
Kero
 

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » środa, 30 paź 2013, 01:32

Kero napisał(a):No właśnie. Szukanie znajomych w potrzebie. Skąd ja to znam. Znajomych się poznaje i albo się ich szanuje poprzez utrzymywanie bezinteresownych kontaktów albo ma się ich (zwykle krótko) dla własnych egoistycznych potrzeb.
Znajomy to znajomy a nie deska ratunkowa. Nagabywanie kogoś by został znajomym.... :-)


Gdybym szukal pomocy,na pewno nie odezwalbym sie do ciebie....z tego co widze,jestes rasowym polonusem,mentalnie i nie tylko przesiakniety naszym krajem......co to wola odradzac,a nie zachecac..
Jestem na wyspie od dwoch tygodni i na szczescie sa ludzie,poza takimi jak Ty,ktorzy sie odezwali.......tyle,ze poza forum.........bo moze im wstyd,ze maja takich ziomali ...
Samochod mam,mieszkanie tez.......jestem do 15 grudnia......jak by co to chetnie pomoge.......przywioze z lotniska i zawioze........pomoge w czym tylko bede mogl......602-738-425.......
Pozdrawiam
Robert
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » środa, 30 paź 2013, 01:44

I zeby nie zabrzmialo zbyt komercyjnie ,to za pomoc dam zaprosic sie na jedno piwo..... :D
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Kero » środa, 30 paź 2013, 09:07

:-) Samych przyjemnych chwil życzę. Aaaa, byłbym zapomniał - niczego nie oczekuję w zamian.
Kero
 

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Ewa1 » środa, 30 paź 2013, 12:58

Pytanie do monti i innych zorientowanych w temacie.Moglibyście mi coś polecić odnośnie wynajmu samochodu na dłuższy okres.Najlepiej na maila.
ewak185@wp.pl
Ewa1
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 1 mar 2012, 11:33

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Włodek » środa, 30 paź 2013, 16:58

Talar ??? Tyle pisałeś, obiecywałeś, straszyłeś :D a potem cisza. Myślałem, że dałeś sobie spokój z Teneryfą.
A jednak nie? I dobrze. Jak idzie realizacja planów? Życzę powodzenia.
Włodek
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2013, 18:35

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » piątek, 1 lis 2013, 03:24

Samochod wynajalem na lotnisku,mysle,ze to najlepsza opcja jesli wracasz z tego samego.jest tam kilka firm,ceny od 23 E za Toyote Yaris za dzien.Ja mam ciut wiekszy za 20 E,ale wynajalem na miesiac.
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » piątek, 1 lis 2013, 03:38

Włodek napisał(a):Talar ??? Tyle pisałeś, obiecywałeś, straszyłeś :D a potem cisza. Myślałem, że dałeś sobie spokój z Teneryfą.
A jednak nie? I dobrze. Jak idzie realizacja planów? Życzę powodzenia.


Dostalem bana na owym forum.....Ale jestem i dzialam,krece kilkometry i szukam pomyslu....
Wczoraj spotkalem znajomego,co plynie dookola swiata......mial pewne problemy z silnikiem i z tym zwiazany przestoj na Gran Canarii,a teraz szykuje przeskok przez Atlantyk w San Miguel na Teneryfie.Zalapalem sie na krotki rejs po wyspach.......miedzy innymi,by poznac tych normalnych,sympatycznych Polakow,mieszkajacych na wyspach.
Mieszkam w El Medano,mam chate do 15 grudnia,choc nie wiem,czy nie przeniose sie na polnoc za tydzien.
4 koje a ja sam.....smarze sobie rozne kanaryjskie robale ,poznaje jezyk i obyczaje..... :mrgreen:
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » piątek, 1 lis 2013, 04:57

A tak na marginesie,to jednak przykre,ze nawet internet nie pomaga w tych konkretnych kontaktach......nie potrzebuje pomocy,ani pracy......chcialbym tylko oszczedzic sobie czasu i uslyszec kilka slow..od zyczliwych ludzi,..by nie popelnic bledow....
Jak bedziesz mial wolny weekend,to wal jak w dym,bo tego obiecanego grila,sam zezre.... :mrgreen: .....na plazy w El Medano...
Pozdrawiam serdecznie........
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » piątek, 1 lis 2013, 05:09

Kero napisał(a):No właśnie. Szukanie znajomych w potrzebie. Skąd ja to znam. Znajomych się poznaje i albo się ich szanuje poprzez utrzymywanie bezinteresownych kontaktów albo ma się ich (zwykle krótko) dla własnych egoistycznych potrzeb.
Znajomy to znajomy a nie deska ratunkowa. Nagabywanie kogoś by został znajomym.... :-)


A Tobie kolego radze przeprowadzic sie do tych zimnych krajow......tam egoizm,o ktorym piszesz przetrwa wieki i to nie przez temperature,ale biale tlo,ktore nic nie znaczy....
Rowniez pozdrawiam serdecznie.....
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Włodek » piątek, 1 lis 2013, 08:09

monti11 napisał(a):A tak na marginesie,to jednak przykre,ze nawet internet nie pomaga w tych konkretnych kontaktach......nie potrzebuje pomocy,ani pracy......chcialbym tylko oszczedzic sobie czasu i uslyszec kilka slow..od zyczliwych ludzi,..by nie popelnic bledow....
Jak bedziesz mial wolny weekend,to wal jak w dym,bo tego obiecanego grila,sam zezre.... :mrgreen: .....na plazy w El Medano...
Pozdrawiam serdecznie........


O zaproszeniu jak najbardziej pamiętam i aktualne. Jednak jutro wylatuję do PL na parę tygodni (sprawy rodzinne). Dzisiaj znajdę godzinkę na pogaduchy, jestem w Las Americas. Wyślę sms z nr. Pozdrawiam.
Włodek
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2013, 18:35

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Kero » sobota, 2 lis 2013, 09:11

monti11 napisał(a):Samochod wynajalem na lotnisku,mysle,ze to najlepsza opcja jesli wracasz z tego samego.jest tam kilka firm,ceny od 23 E za Toyote Yaris za dzien.Ja mam ciut wiekszy za 20 E,ale wynajalem na miesiac.


Od 15 października do 15 grudnia to nawet ja wiem, że są to dwa miesiące. Miesiąc więc będziesz buty darł rozumiem. A i skoro to najlepszy sposób wypożyczyć auto na lotnisku z którego się wraca to nijak nie da się miesiąca wyciągnąć od wczoraj do 15 grudnia. Na kamaszach na lotnisko zatem?
Aaaaa i dopiero co pomocy szukałeś a już przeskoczyłeś na etap radzenia komuś. Cieniusi jesteś i tyle kiciuś.
Kero
 

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » wtorek, 5 lis 2013, 02:20

.Gubisz sie w tym co mowisz.....nie wiem po co wogole sie odzywasz,bo nie do takich jak Ty pisze na tym forum....
Nawet gdyby......mialbym dreptac pieszo do lotniska,to i tak bylbym szczesliwszym od Ciebie.....
Masz duzy problem,jak wiekszosc naszych rodakow na obczyznie.....Ale zachowaj go dla siebie i rozmawiaj ,a nie kalecz ..........Zadzwon i powiedz ze jestem kicius.....602-738-425.
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez Kero » wtorek, 5 lis 2013, 09:01

Widzisz kiciuś - to wcale nie Ty decydujesz do kogo piszesz. Nie wiedziałeś tego dotąd. Ojjj kici, kici.
Kero
 

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez monti11 » środa, 6 lis 2013, 17:35

Wiedzialem ze na wyspie sa ziemniaki......ale buraki ?.....zal mi cie....
monti11
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 6 cze 2013, 15:11

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez andrzej129 » poniedziałek, 29 cze 2015, 01:16

Witam mam takie smieszne pytanie juz kilka samochodów z polskimi blachami tu widziałem, co one tu robią ,czy tak to sie oplaca sprowadzić wóz zza wielkiej wody .

.
andrzej129
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 24 sty 2015, 23:49
Lokalizacja: Hamburg

Re: Samochód i nie tylko

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 29 cze 2015, 11:04

do 6 mc można jezdzic bez problemów potem musi wyjechać auto albo zarejestrować tu na miejscu
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron