Teneryfa w grudniu

ciekawe miejsca teneryfy

Teneryfa w grudniu

Postprzez Andrzej » czwartek, 1 lis 2012, 19:15

Witam wszystkich.
Wybieramy się pierwszy raz na Teneryfę z dwójką dzieci (2 i 9 lat), w pierwszej połowie grudnia.
Zakwaterowanie będziemy mieli na południu wyspy, ale chcemy też skorzystać z Loro Parku. Czy pogodna w grudniu pozwala na to, żeby w każdej chwili tam pojechać i liczyć na udaną zabawę i pogodę? Czy raczej może być za zimno o tej porze roku w tym miejscu.

I tak przy okazji - co polecilibyście do zwiedzenia na Teneryfie lub jakie inne atrakcje o tej porze roku?
Andrzej
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2012, 19:08

Re: Teneryfa w grudniu

Postprzez mdrmedia » czwartek, 1 lis 2012, 19:43

poczytaj to forum dokładnie ..... !
znajdziesz odpowiedzi na wszystko, na temat pogody oraz co warto zobaczyć, jest tu pare tysięcy postów ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Teneryfa w grudniu

Postprzez Andrzej » czwartek, 1 lis 2012, 20:03

Może nie wszystkie, ale sporo wątków przeczytałem zanim sie zarejestrowałem ;).
Nie kojarzę żadnego wątku, który informowałby o tym jak w grudniu wygląda pogoda w rejonie Loro Park. Ale jeszcze moze nie dotarłem do tego właściwego wątku.
Andrzej
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2012, 19:08

Re: Teneryfa w grudniu

Postprzez mdrmedia » czwartek, 1 lis 2012, 21:53

mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Teneryfa w grudniu

Postprzez Andrzej » piątek, 2 lis 2012, 14:20

To również czytałem zanim się zalogowałem ;).
Z tej i innych stron internetowych wynika, że choć temperatura jest w miarę stabilna przez cały rok, to jednak okresy "zimowe" są trochę chodniejsze i bardziej zachmurzone. Biorąc pod uwagę, że będzie to północ wyspy, to prawdopodobieństwo dużego zachmurzenia bardziej wrasta. Tyle mówi teoria ;).
I stąd właśnie moje pytanie do "praktyków" przebywajacych na wyspie w okresach zimowych - czy pogoda w Loro Park w grudniu jest pewna, czy to raczej ruletka?
Andrzej
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2012, 19:08

Re: Teneryfa w grudniu

Postprzez mdrmedia » piątek, 2 lis 2012, 14:34

pewne jest to ze będzie ponad 20 st .... i moze być pełne słońce i 27 st albo kropić deszcz i 22 st .... ja miałem już przez 10 lat różną pogodę .. ale zawsze jest ponad 20 st
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron