Aguamarina Golf

Polecane hotele

Aguamarina Golf

Postprzez djbozek » poniedziałek, 26 wrz 2011, 23:08

Witam. Wybieramy się na Teneryfe w listopadzie. Czytam od rana to forum i nie mogę uwierzyć jak bardzo zachwalacie to miejsce :D Zatrzymuje się w Apartamentos Gema Aguamarina Golf
Avenida Atlántico, 3, 38639 San Miguel de Abona (Tenerife), Spain
Bedziemy mieszkać w 1 Bedroom Apartment. Cała wycieczka (7 nocy plus bilety z UK) wyszła 275 funtów. Trochę jestem w szoku jak czytam, że ludzie wydają po 3500zł od osoby...
Co możecie powiedzieć o tym hotelu? Czego mogę się spodziewać? Gdzieś widziałem, że są jakieś busy w hotelu, które obwożą po wyspie. Ale z tego co piszecie dużo bardziej opłaca się wynająć samochód..
Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i do zobaczenia za 1,5 miesiąca :) :) :)
djbozek
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 26 wrz 2011, 19:56

Re: Aguamarina Golf

Postprzez mdrmedia » wtorek, 27 wrz 2011, 09:44

Hotel jest ok tzn ma troche latek, starszą architekture i baseny, dużą wadą tego miejsca są samoloty (dosłownie obok jest lotnisko całodobowe) i dlatego jest taka cena na ten hotel
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Aguamarina Golf

Postprzez hubczak » poniedziałek, 14 lis 2011, 23:17

Witam
Bylem w tym hotelu 2 tygodnie temu,
szalu nie ma. Ale za to cene, czego sie spodziewac.
Nie polecam knajpki chinskiej tuz obok, a zakupy lepiej
zrobic w markecie mercadona ok 2 km od hotelu w strone
autostrady.
Co do busa to nic nie wiem, ja zawsze pozyczam samochod.
Polecam autoreisen, za 7 dni za cordobe zaplacilem 113 euro.
Pozdrawiam
hubczak
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2011, 23:10

Re: Aguamarina Golf

Postprzez andrzej129 » niedziela, 28 cze 2015, 23:56

Witam wszystkich,ktorzy sie tu udają,hotel nie powala na kolana ale jest czysto i w sumie spokojnie ,jedzenie ok.Jezeli ma się pokoj od strony oceanu samoloty na 100%nie przeszkadzaja,wiecej hałasu jest z basenu niz z ladujacych samolotów a mieszkalem na 4 piętrze ,ogolnie jako baza wypadowa super ale fakt bez samochodu kiepsko, coprawda sa tu bezpłatne busy ktore3*dziennie dowoza do los cristianos ale ....
andrzej129
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 24 sty 2015, 23:49
Lokalizacja: Hamburg


Powrót do Teneryfa - hotele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron