Pasjonat majster klepka +Transport

praca, ogłoszenia drobne, okazje, sprzedaż wakacji

Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez brzostek » wtorek, 28 sty 2014, 03:59

Witam
Koncze remontować osobiście i samemu nie tak dawno kupiony dom a w PL ostatnie kilkanaście lat prowadziłem serwis samochodów , ostatnie kilka lat z grupy Smart / Mercedes .
moja strona smartyelektryczne.pl
poniewaz zima na Mazurach dała mi sie za bardzo we znaki to tez postanowiłem większa częśc roku spędzać na Teneryfie - no bo gdzie miało by byc piekniej i cieplej zimą ?
Poniewaz jestem pasjonatem technicznym z wadą w postaci ze nikt nie zrobi lepiej ode mnie to takie ograniczenie myślowe sprawialo ze zawsze byłem dyrektorem i pracownikiem w jednej osobie ale zaleta taka ze nauczyłem sie rozwiązywac wiele problemów . Niestety nie poitrafie nic nie robic a chałupe za chwile skoncze remontowac to tez otwieram sie z oferta pomocy technicznej jeśli ktoś takowej będzie potrzebował w jakiejkolwiek dziedzinie , jak wspomniałem elektromechanika w kązdym zakresie , także AGD , pomoc w zakupie samochodu , transport - posiadam auto dostawcze 6 osobowe plus 1,5x1,5x1,8m lub 3 os i 2,5x1,5x1,8m tak więc transport do jak i z lotniska jak najbardziej tez wchodzi w gre.
Nie jestem chciwy - jesli ktos pokryje moje koszty typu dojazd , poczestuje obiadem i da coś zarobić nie licząc miłego towarzystwa to w zupełności mi wystarczy :) zawsze mozna sie dogadac i jestem otwarty na wszelkie propozycje .
Pozdrawiam
Robert 0034 604 122 179
brzostek
 
Posty: 59
Dołączył(a): wtorek, 8 sty 2013, 18:01

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez kolunio67 » niedziela, 2 lut 2014, 00:22

Pozdrawiamy z Mannheim...bedziemy w kontakcie ... :D
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez kolunio67 » sobota, 1 mar 2014, 18:22

Witam , swiezo wrocilismy z teneryfy........ polecamy uslugi Roberta....bardzo sympatyczny i zorganizowany czlowiek.... . Poznalismy Teneryfe z innej strony i przewodnikiem.... zupelnie profesjonalna obsluga....... .
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez brzostek » niedziela, 2 mar 2014, 12:26

Mi bardzo miło było poznać ciekawych ludzi i dziekuje za mile spędzony czas , pozdrawiam
brzostek
 
Posty: 59
Dołączył(a): wtorek, 8 sty 2013, 18:01

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez kolunio67 » poniedziałek, 28 lip 2014, 23:50

Pozdrawiamy...Panie Robercie ... bedziemy 24 .09 . tak na tydzien .... moze bedzie mial Pan jakies pomysly.... acha bedziemy w 6 osob....... . Jak by co to przedzwonie......milego codziennego zycia na wyspie.....
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez brzostek » niedziela, 7 wrz 2014, 20:27

Witam
Niestety w tym terminie lece zbierac grzyby bo squbane tu nie chcą rosnąc - za sucho
Na dłużej przylatuje tak od listopada , wcześniej z doskoku - tydzień dwa trzy
pozdrawiam i zycze owocnej eskapady
brzostek
 
Posty: 59
Dołączył(a): wtorek, 8 sty 2013, 18:01

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez kolunio67 » czwartek, 9 paź 2014, 00:43

Witamy,..bylismy ...bylo zaje... .Poznalismy od Los Christianos do Costa Adeje.....wszystkie plaze..........heheheh . Pozdrawiamy, jak bedziemy leciec moze zima ....to damy znac...
kolunio67
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 2 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: mannheim niemcowo

Re: Pasjonat majster klepka +Transport

Postprzez brzostek » niedziela, 31 sty 2016, 00:37

w razie potrzeby proszę o kontakt pod adresem mailowym : brzostek911@o2.pl
brzostek
 
Posty: 59
Dołączył(a): wtorek, 8 sty 2013, 18:01


Powrót do OGŁOSZENIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron