potrzebne informacje

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

potrzebne informacje

Postprzez AdDdi » czwartek, 17 maja 2012, 16:29

Witam, na Teneryfe wybieramy sie pod koniec maja i w zwiazku z tym mam kilka pytan:

1. Czy lotnisko Tenerife South Airport jest czynne w nocy? Przylatujemy ok. 24 i mielismy w planie spedzic tam pierwsza noc.

2. Jak dotrzec z Tenerife South Airport w okolice Playa de las Américas? Nocleg konkretnie mamy na Avenida de los Pueblos, 24.

3. Czy wypelnienie formularza PICO DEL TEIDE ACCESS PERMIT i wydrukowanie 2 kopii tego dokumentu wystarczy aby wejsc na szczyt Teide?

4. Jak dojechac z Playa de las Américas do Teide? Od ktorej kursuja autobusy na Teide i o ktorej jest ostatni powrotny w okolice Playa de las Américas?

5. PICO DEL TEIDE ACCESS PERMIT mamy na 13-15 czy w zwiazku z tym warto wykupic wjazd kolejka na Teide odrazu przez internet w okresie 11-14?

Z gory dzieki za pomoc :)
AdDdi
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 17 maja 2012, 16:10

Re: potrzebne informacje

Postprzez chlebo303 » czwartek, 17 maja 2012, 20:51

hej witam cie podam tobie do mojego znajomego taksówkarza jak bedziesz chciał odbierze cie z lotniska włoch ale rozmawia po angielsku bardzo super gosc pisz na mojego mail to podam ci tel chlebo303@gmail.com pozdrawiam
chlebo303
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 12 cze 2011, 23:29

Re: potrzebne informacje

Postprzez mdrmedia » czwartek, 17 maja 2012, 21:32

Lotnisko Sur czynne jest całą noc, co do Teide to wszystko jest na naszym forum w atrakcjach turystycznych :D :D
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron