polacy

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

polacy

Postprzez barbara » środa, 4 sie 2010, 21:51

wlasnie... nikt o tym na forum nie mówi ... a szkoda... szkoda
ja mam dobre doswiadczenia po 7 miesiącach żyjąc na Teneryfie w bardzo dobrej komitywie z rodakami ...
obsługiwana bylam przez firme MDRINVERSION i w końcu moge cos dobrego powiedziec o polakach za granicą ... na początku było profesjonalnie ... później zrobiło się wesoło i spontanicznie, a na koniec rodzinnie i troche romantycznie przy roztaniu ... ja mysle ze polacy mają potężny potencjał za granicą ... są doceniani, sumienni i maja dużo entuzjazmu i energii do pracy ... trzeba ich tylko uczciwie traktować ...o!
tyle dobrego o rodakach
a może to bedzie tak że za granicą się będziemy doceniać, a w kraju zwalczać i nielubieć?
barbara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2010, 13:56

Re: polacy

Postprzez barbara » środa, 4 sie 2010, 21:55

co o tym sądzicie i jakie macie doswiadczenia?
barbara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2010, 13:56

Re: polacy

Postprzez iwona » środa, 4 sie 2010, 23:07

No ja tego samego nie mogę powiedzieć o polakach w irlandi, :| no chyba że słońce wysp kanaryjskich na nas tak dobrze wpływa 8-)
iwona
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 4 sie 2010, 23:00
Lokalizacja: Irlandia

Re: polacy

Postprzez rafalski13 » sobota, 7 sie 2010, 20:12

Jak to wszędzie są ludzie i ludziska. Trzeba uważać i tyle
rafalski13
 
Posty: 29
Dołączył(a): sobota, 7 sie 2010, 01:58

Re: polacy

Postprzez jola_52 » sobota, 14 sie 2010, 15:37

Po kilkunastu latach mieszkania tutaj mogę powiedzieć, że co do polaków to jest tu mnóstwo takich, którzy nic nie robią i tylko narzekają, zazdroszczą innym że starają się coś zrobić, krytykują jak mogą wszelkie plany i działania innych rodaków na Teneryfie, są nieudacznikami życiowymi i obarczają innych winą za swoją beznadziejną sytuacje ....
jola_52
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2010, 15:28


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości