Witam na forum 8-)

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Witam na forum 8-)

Postprzez lucky » niedziela, 29 sty 2012, 20:47

Witam wszystkich mieszkających już na wyspie i tych pozytywnie zakręconych naoszących się z zamiarem przeprowadzki na Teneryfcię :D

Mój przypadek (pewnie nikogo nie zdziwi) jest podobny do kilku o których już na forum poczytałam--- na 100% przeprowadzka!!!!!
miłość od pierwszego wejrzenia, wdechu, kroku....... zakochałam się i tyle- to będzie moje miejsce na ziemi :D

Obecnie mieszkam w Anglii i trzyma mnie tu jeszcze kilka rzeczy m.in nauka, ale przeprowadzka jest na 100% zaraz po zdobyciu kwalifikacji.
W tym roku chcę kupić 2 bed-apartment na Teneryfie w okolicach Adeje, i narazie wynająć na ok 12 m-cy.
Byłabym wdzieczna za wszelkie info odnośnie kupna posiadłości, gdzie najlepiej szukać na co uważać, najkorzystniejsze oprocentowania, agency fees (koszty jakie pobiera pośrednik lub agencja nieruchomości) .
Za wszelkie info z góry serdeczne dzięki, jeśli temat założyłam w niewłaściwym miejscu to przepraszam, obiecuję "przetrząsnąć" forum i pisać w odpowiednich topikach ;)


narazie mówię cześć wszystkim!!! i cieszę sie, że Was znalazłam

pozdrawiam lucky
lucky
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 29 sty 2012, 19:05

Re: Witam na forum 8-)

Postprzez mdrmedia » niedziela, 29 sty 2012, 21:32

bede sie powtarzał .... ale polecam polskie biuro nieruchomosci Mdrinversion,
Pozdr
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Witam na forum 8-)

Postprzez LiveYourLife » środa, 1 lut 2012, 22:18

Hola amiga !

Apartamentów do wyboru do koloru :) przyjedź, popatrz, pogadaj z ludźmi na pewno coś znajdziesz

pozdrawiamy
LiveYourLife
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 1 gru 2011, 15:59


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron