Witam!

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Witam!

Postprzez Angela » wtorek, 29 lis 2011, 16:05

Mam wielką ochote razem z mężem osiedlić się na Teneryfie...Czytając Państwa posty coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to słuszny krok. Jednak są też wątpliwości np. czy mój mąż który nie zna hiszpańskiego (podstawowy angielski) znajdzie prace-jest pracownikiem budowlanym czy jest wogóle zaopotrzebowanie na takich pracowników?? Szukałam w internecie jakiś ogłoszeń w tej dziedzinie i w sumie nic nie znalazłam na ten temat... Więc może Wy mi na to pytanie odpowiecie?! Jeżeli chodzi o mieszkanie to wiem gdzie się zgłosić ;) Pozdrawiam serdecznie
Angela
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 15:39

Re: Witam!

Postprzez mdrmedia » wtorek, 29 lis 2011, 16:13

no bez hiszpańskiego na pewno nie bedzie łatwo
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Witam!

Postprzez Angela » wtorek, 29 lis 2011, 16:26

To nie pozostaje nic innego tylko na gwiazdkę zasponsorować sobie kurs hiszpańskiego :D
Angela
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 15:39

Re: Witam!

Postprzez Angela » wtorek, 6 gru 2011, 13:35

Ksiązki z nauką podstawowego hiszpańskiego zakupione :D teraz tylko zacząć...Motywacja jest :lol: Tylko nikt mi nie odpowiedział czy pracownik budowlany z "marnym hiszpańskim"praktycznie zerowym ma szanse na prace?? A może jest jakaś polska firma budowlana?? która zatrudniłaby rodaka :oops:
Angela
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 15:39


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości