szukam pracy

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

szukam pracy

Postprzez lopes89 » poniedziałek, 22 sie 2011, 11:22

Witam wszystkich mieszkam w deszczowej szkocji i chciałbym Sie w październiku przeprowadzić na wymarzoną teneryfe 12mc lato coś pięknego .moje pytanie jest takie lecę w ciemno .hiszpański w stopniu 0 angielski dobry .czy znajdę jakiś tani pokój na wynajem a później pracę byle przeżyć...? Proszę o odpowiedzi pozdrawiam wszystkich rodaków sebastian
lopes89
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2011, 11:10

Re: szukam pracy

Postprzez Obi-Wan Kenobi » piątek, 26 sie 2011, 12:45

Nigdy nie szukałam pokoju, lecz mieszkania, więc w tej kwestii nie podpowiem.

Weź ze sobą gotówkę na co najmniej kilka miesięcy, bo z pracą jest ciężko. Trzeba miec dużo odwagi i szczęścia. Znając angielski masz spore szanse bo tu jest ogrom anglików, mających własne biznesy.
Moja sugestia to szukaj pracy przez angielskie strony internetowe, znacznie lżej będzie przyjechac tu z myślą, że ma się pracę.

Pozdrawiam i powodzenia
Obi-Wan Kenobi
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 2 sie 2011, 18:12

Re: szukam pracy

Postprzez mdrmedia » piątek, 26 sie 2011, 12:55

No na pewno nie jest łatwo ...........
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: szukam pracy

Postprzez lopes89 » piątek, 26 sie 2011, 18:12

Dziękuję za odpowiedź :) nastawilem Sie już na to że z praca ciężko będzie tam u was ....
Pieniążki odkladam jeżeli będę musiał poczekać parę miesięcy poczekamy z tego co poczytalem po waszych piętach i zdjęciach jest co zwiedzać i wiem że warto tam lecieć ..
Znacie jakieś angielskie strony np.praca u angoli ..tam u was jakieś strony z.ogłoszeniami ?,jeżeli tak prosił bym o podanie ich
Pozdrawiam sebastian .
lopes89
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2011, 11:10

Re: szukam pracy

Postprzez forumowiec » poniedziałek, 5 wrz 2011, 15:51

Łatwo na pewno nie jest ale mieszkać i pracować tam to z pewnością marzenie wielu Polaków , powodzenia !
forumowiec
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 5 wrz 2011, 15:47

szukam pracy

Postprzez kr0la80 » sobota, 10 wrz 2011, 19:01

Szukam pracy w północnej części wyspy, najlepiej rejon La Laguny. W zasadzie na początek cokolwiek, byle się zaczepić. Znam język hiszpański, że tak powiem w stopniu "konwersacyjnym" i biegle francuski. Za wszelkie rady, pomocne informacje lub linki, z góry dziękuję. Jeżeli tylko ktoś ma coś do zaproponowania, chętnie podeślę cv.
Pozdrawiam wszystkich z północy:)
kr0la80
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 10 wrz 2011, 18:44


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron