Zimy raczej nie brakuje...

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Zimy raczej nie brakuje...

Postprzez mariusz.firek » piątek, 3 gru 2010, 10:05

Witam, jestem nowy w forum ale juz od prawie 5 lat na wyspie. Na początku martwiłem się faktem, że to właśnie jest wyspa, gdzieś się kończy, gdzieś zaczyna, a bez problemu można ją w pół dnia objechac. Będąc tutaj pare razy na urlopie, nie myślałem o tym, jednak zostając na dłużej różne myśli się po głowie obracały. Dopiero w momencie, kiedy rozpoczałem również życie zawodowe na miejscu wątki te znikneły całkowicie.
Tak jakbym rozpoczął własna integrację w towarzystwo miejscowe. I od tej pory czas leci, lato nie mija, prawie codziennie budzi mnie wschodzące słońce, nie tak kiedyś... budzik. Życie tutaj jest luźniejsze, pewnie także przez mentalność hiszpańską, która w sumie w wiekszości przypadków mnie wkurza ... ale w paru momentach nawet jest mi przydatna. Patrząc ostatnimi dniami na prognoze pogody w kraju, potwierdzam sobie, że jednak kiedy naprawdę chce śniegu, wybiore się na własnie pięknie ośnieżonego Teide ale temperatury, która zaczyna sie od minusa raczej nie potrzebuje :-) Jesli ktoś z was przeżyl to podobnie, a może całkiem inaczej, a może właśnie do tego dochodzi, biorąc pod uwage aktualna pogode w Europie, piszcie...

Mariusz, San Isidro
mariusz.firek
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2010, 09:50

Re: Zimy raczej nie brakuje...

Postprzez mdrmedia » piątek, 3 gru 2010, 10:27

SUPER POST :D :D :D :D
Mariusz zgadzam się s tobą w 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam zimę kiedy chce ...... a że jej nie chce to już inny temat, codziennie mam lato i słońce, uśmiechniętych ludzi i kolory oceanu i nieba takie jakie powinny być, czyli błękit i granat
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Zimy raczej nie brakuje...

Postprzez mdrmedia » czwartek, 9 gru 2010, 01:16

Ze względów zawodowych po 5 latach nie widzenia zimy - byłem teraz kilka dni poza teneryfą w 2 krajach w europie (w grudniu) i co ????? ................. SZOK !!! po powrocie stwierdziłem - JAK CI LUDZIE MOGĄ MIESZKAĆ W TAKIM KLIMACIE ciemno, szaro, zimno i brudno, brak zieleni, (generalnie kolorów) słońca i krótki dzień ................ 5 lat nie wdychałem powietrza mroźnego wiec w moich płucach poczułem ból po 1 wdechu !!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron