Teneryfa, tylko gdzie?

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Teneryfa, tylko gdzie?

Postprzez mosca » piątek, 1 paź 2010, 13:13

Witam wszystkich miłośników Teneryfy!

Ja niestety nie miałam jeszcze okazji zobaczyć tego pięknego zakątka świata. 7 miesięcy spędziłam na Fuerteventurze i zakochałam się w Wyspach Kanaryjskich! Ale na Fuercie jest trochę za spokojnie, zawsze ciągnęło mnie do większych aglomeracji. Teraz jestem spowrotem w Polsce, ale już mi doskwiera ta szarzyzna :( Zastanawiam się nad pracą i życiem na Teneryfie. Mam jednak kilka wątpliwości. Jeśli ktoś mógłby mi szczerze odpowiedzieć na poniższe pytania, byłabym ogromnie wdzięczna!

1) Jaką miejscowość polecacie do zamieszkania i szukania pracy?
Podobno najlepiej jest na południowym-zachodzie? (los Cristianos, Playa de las Americas....)

2) Ile zarabia się średnio w hotelu na recepcji?
Na Fuercie jest to standardowo 1200 euro, ale podobno na Teneryfie zarobki są niższe :?

3) Jak wygląda obecnie sytuacja na rynku pracy? Czy największy kryzys wyspa ma już za sobą?

Bardzo proszę o Wasze rady i podpowiedzi! Jeśli ktos myśli o przeprowadzce na Fuertę, również mogę podzielić się swoimi doświadczeniami! Pozdrawiam ciepło ;)
mosca
 
Posty: 0
Dołączył(a): piątek, 1 paź 2010, 12:55

Re: Teneryfa, tylko gdzie?

Postprzez mdrmedia » piątek, 1 paź 2010, 18:54

Witam, tu na forum w dziale - Teneryfa ogólne masz sporo odpowiedzi na twoje pytania, no i oczywiscie bez dwóch zdań ..... polecam ci teneryfe, no i jak lubisz ciepło i plaże to oczywiscie południe wyspy, ale generalnie większa wyspa więcej możliwosci ......
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron