Witam, a takie tam...

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Witam, a takie tam...

Postprzez Oldman » środa, 1 lut 2017, 18:48

Witam serdecznie.

Generalnie, powaznie mysle o przeprowadzce na Teneryfe w przyszlosci i mam kilka pytan.
Mam 25 lat. Z pasji muzyk, muzyka to cale moje zycie praktycznie. Mam tez dobrze rozwijajacy, koncertujacy zespol. Prace, na ktora nie mam prawa narzekac - nie stresuje mnie i dobrze platna jak na warunki tutaj.

Angielski w bdb stopniu, rozmowa bez problemow, pisanie tez. W urzedach mowia po ang?

Odwaga jest, oprocz zespolu praktycznie nic mnie tutaj nie zatrzymuje. Rodzina tez mowi, ze fajny pomysl, XXI wiek w koncu, skajpy i srajpy.

Do sedna. Duze zmiany zaszly w moim zyciu, malo przyjemne, o ktorych mowic nie ma co i nie ma co rozgrzebywac. Do tego z natury 'mam zjazdy nastrojow', muzyka ratuje, ale cos czuje, ze i klimat Teneryfy pomoze.

Wiem, ze chce zmienic miejsce - zmienic cos w zyciu. Padlo na Teneryfe, bo czemu nie. Klimat piekny, wyspa piekna. Raj. Kocham nature. Do tego chyba jestem samotnikiem, ciezko mowic o sobie.

Ciezko opisac to wszystko, zdaje sobie sprawe, ze chaotycznie to brzmi.

Zespol sie rozwija, ale chce miec plan, juz wszystko uszykowane. Miec swiadomosc. Majac wizje, plan przed oczami jakos latwiej sie zyje, lekko.

Duzo czytalem o Teneryfie, Wasze forum rowniez.

Jak to wyglada z praca w tym momencie? Kilka slow od Was bedzie mile widzianych.
Sklepy muzyczne? namierzylem dwa. Moze tam o prace, umiem naprawiac i znam sie na instrumentach dobrze. W sprzedazy tez siedze, wiec i kontakt z klientem jest.
Jak z pubami i muzyka na zywo? nie wyobrazam sobie nie tworzyc, wiec jakas ekipe do grania tez bym musial zebrac ;-)

A tak ogolnie to witam wszystkich.
Oldman
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 6 sty 2017, 12:50

Re: Witam, a takie tam...

Postprzez mdrmedia » czwartek, 2 lut 2017, 13:25

dasz sobie rade .....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron