Praca dla pielęgniarek i lekarzy

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez mdrmedia » środa, 8 wrz 2010, 23:16

Ostatnio pojawiła sie informacja z tutejszego rządu - Gobierno de Canarias o olbrzymiej ilosci wakatów w służbie zdrowia, potrzeba do szpitali i do przychodni zdrowia pielęgniarek, lekarzy i farmaceutów, tutejszy rząd poszukuje osoby chętne na te stanowiska (także poza UE) na Kubie, Wenezueli, Paragwaju. Są też szpitale prywatne poszukujące osoby na te stanowiska pracy
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez adam_b » poniedziałek, 25 paź 2010, 21:18

A nie potrzebują czasami terapeutów zajmujących się dziećmi z autyzmem (metoda behawioralna)? Czy są w ogóle na Teneryfie takie ośrodki? Będę wdzięczny za informacje.
adam_b
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 24 paź 2010, 23:52

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 25 paź 2010, 23:08

Osrodki terapeutyczne na pewno istnieją, ze względu na klimat (stała temperatura) i brak sków cisnień (istotne dla osób starszych) na teneryfie jest bardzo dużo domów starców, należy chyba tam szukać
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez adam_b » wtorek, 26 paź 2010, 21:12

OK, dzieki. Ale mi chodzi o ośrodki dla dzieci. Będziemy szukać w sieci. Ale jakby coś w lokalnej prasie pisali, to będę wdzięczny za info.
adam_b
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 24 paź 2010, 23:52

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez mdrmedia » wtorek, 2 lis 2010, 18:49

Temat wraca jak bumerang w dniu 28.10.2010 w największej gazecie codziennej na teneryfie "El Dia" na stronie pierwszej obszerny artykuł o tytule - Wyspy kanaryjskie potrzebują lekarzy i inżynierów. Tytuł mówi sam za siebie
Pozdr
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez biedrona » wtorek, 30 lis 2010, 23:03

Witam serdecznie!

a czy ktoś wie, jak się ma sprawa z protetykami/technikami dentystycznymi? Wybieram się na Teneryfę w marcu i jestem ciekawa, czy jest możliwość, żebym pracowała w zawodzie :)

pozdrawiam!
biedrona
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2010, 21:23

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez mdrmedia » wtorek, 30 lis 2010, 23:08

Myślę że z pracą nie będzie problemów ale 1 warunek napewno - język hiszpański
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Praca dla pielęgniarek i lekarzy

Postprzez biedrona » wtorek, 30 lis 2010, 23:37

tak właśnie myślałam, zaczęłam się uczyć hiszpańskiego, ale mam nadzieję, że podszkolę się na miejscu. tylko właśnie nie wiem, czy będzie problem żeby załapać się do pracy gdziekolwiek na początku. znajomy pisał, że nie powinno być problemów z pracą w okolicy Playa de las Americas, czy to prawda?
biedrona
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2010, 21:23


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości