ślub kościelny Teneryfa

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

ślub kościelny Teneryfa

Postprzez Kan » sobota, 19 paź 2013, 09:52

Witam wszystkich. Byłam na Teneryfie już kilka razy i tam też zakochałam się w moim narzeczonym. Dlatego chcielibyśmy wziąć ślub kościelny właśnie na Teneryfie. Czy moglibyście mi pomóc w udzieleniu informacji, czy na wyspie nadal jest polski ksiądz i dac mi na niego jakiś namiar (mail lub telefon)? Nie wiem jak się zabrać za organizację ślubu kiedy nigdzie na neci nie mam kontaktu do księdza :( Help
I jeszcze jedno. Czy macie może namiar na wyspie do Polskiej fryzjerki i fotografa? Będę wdzięczna za wszelkie info :)
Kan
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2013, 20:43

Re: ślub kościelny Teneryfa

Postprzez mdrmedia » sobota, 19 paź 2013, 10:16

polski ksiądz jest w los cristanos co niedziele o 18, z fryzjerem nie powinnaś mieć problemu dosłownie obok kościoła w los Cristanos jest polskie studio kosmetyczne NESY
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: ślub kościelny Teneryfa

Postprzez Kan » sobota, 19 paź 2013, 10:41

ok dzięki, a masz może jakiś nr telefonu do niego? Bo nie wiem czy nie przylecieć tam kilka miesięcy wcześniej osobiście i pozłatwiać wszystko z nim, żeby później kuku nie było :P
Kan
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 18 paź 2013, 20:43

Re: ślub kościelny Teneryfa

Postprzez mdrmedia » sobota, 19 paź 2013, 11:13

tak dokładnie, trzeba być tu wczesniej i wszystko sobie pozałatwiać - pamiętaj że tu jest Hiszpania i przez telefon nic nei załatwisz ........ tu trzeba osobiscie tak to już jest troche inna kultura
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: ślub kościelny Teneryfa

Postprzez Marcin » sobota, 19 paź 2013, 14:08

Kan, jestem fotografem ślubnym i chętnie podejmę się wykonania zdjęć na Waszym ślubie :) Czy macie już wybrany termin?
Marcin
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 19 lip 2013, 19:41


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron