Chaos w Egipcie pomaga kanarom

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez mdrmedia » niedziela, 1 wrz 2013, 12:44

przez zamieszanie w Egipcie wszystkie biura i hotele odnotowują wzrost turystów w porównaniu do roku ubiegłego - przewidywania (wstepne rezerwacje) na koniec 2013 roku mówią o historycznym rekordzie wszechczasów na wyspach kanaryjskich ponad 10,4 miliona turystów !!!!
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez rede06 » poniedziałek, 2 wrz 2013, 21:01

Nie ma się co dziwić. Bezpieczeństwo jest ważniejsze dla ludzi dlatego wybierają Kanary:)
rede06
nowiciusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 1 wrz 2013, 21:17

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Kero » czwartek, 19 wrz 2013, 11:44

Wszyscy Ci, którzy na Kanary jadą tylko dlatego, że w Egipcie szerzy się chaos otworzą oczy ze zdziwienia i będą sobie zadawali pytanie "Dlaczego dopiero teraz?"
Zupełnie nie rozumiem po co się jeździ do Egiptu? Nałykać się piachu? Poruszać się pod "obstrzałem" ograniczającym swobodę przemieszczania się? Pomijam już fakt kulturowy kosmicznie odległy od naszego. O religijnym już ani słowa nie wspomnę.
Kero
 

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez mdrmedia » czwartek, 19 wrz 2013, 12:10

dokladnie też nie rozumiem tych ludzi - ok ja też byłem ale tylko raz z ciekawości - zobaczyłem i starczy, nic sie nie równa do kanarów - a widziałem naprawdę sporo
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Dorka33 » czwartek, 19 wrz 2013, 18:45

Witam wszystkich, jako świeżak
i muszę przyznać że uwielbiam Wyspy Knaryjskie, właśnie się wybieram na dwa tygodnie w listopadzie, w Egipcie byłam 5 razy, i lubiłam tam jeżdzic z kilku względów, pewnej pogody zawsze ciepło, i nie chodziło tylko o pisaek :) ale piękna rafę, zabytki, no nie wierzę że światynia Abu Simbel nie robi wrażenia, jak również Nil.A dla większości ludzi po prostu cena, trzeba przyznać że Wyspy Kanaryjskie sa drogie dla przeciętnego człowieczka, niestety od ponad roku w Egipcie jest niebezpiecznie i nikomu nie polecam.
Dorka33
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 16 wrz 2013, 19:40

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Marcin » piątek, 20 wrz 2013, 02:56

Kero napisał(a):Wszyscy Ci, którzy na Kanary jadą tylko dlatego, że w Egipcie szerzy się chaos otworzą oczy ze zdziwienia i będą sobie zadawali pytanie "Dlaczego dopiero teraz?"
Zupełnie nie rozumiem po co się jeździ do Egiptu? Nałykać się piachu? Poruszać się pod "obstrzałem" ograniczającym swobodę przemieszczania się? Pomijam już fakt kulturowy kosmicznie odległy od naszego. O religijnym już ani słowa nie wspomnę.

Równie dobrze można by zapytać po co ludzie jeżdżą do takiej Tunezji... Może z uwagi na cenę? Nie oszukujmy się, ale przy planowaniu wakacji cena również (a w przypadku Polaków może przede wszystkim) odgrywa rolę. A przeciętnemu człowiekowi na wakacjach do szczęścia potrzebne jest jedynie słońce, temperatura, plaża i woda. A co do otwierania oczu ze zdziwienia na widok Kanarów... gdzieś kiedyś czytałem, że jedna wczasowiczka po wylądowaniu na Lanzarote stwierdziła "o Boże, jak tu brzydko" ;) Tak więc... ludzie różne gusta mają... a o gustach się nie dyskutuje :)
Marcin
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 19 lip 2013, 19:41

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Kero » piątek, 20 wrz 2013, 08:37

Marcin pewnie się zdziwisz ale zgadzam się z Twoją wypowiedzią w całości. Wcale nie zamierzam dyskutować na temat gustów ale pewnie pozwolisz mi na to bym nie rozumiał dlaczego ludzie jeżdżą do Egiptu? Nie próbuję nawet tego zrozumieć bo po co?
Zgadzam się także z tym, że kasa decyduje w dużej mierze o wyborze.
Ale proszę uwierz mi, jeśli nie będę miał na wyjazd na Kanary to i tak nie pojadę do Egiptu. W Tunezji też nie byłem i nie wybieram się puki co. Ciekaw jestem świata więc wyborów dokonuję głównie pod tym kątem. Oczywiście wówczas kasa decyduje jaki kierunek. Ale nigdy inaczej.
I na koniec oczywiście nikomu nie odbieram prawa do własnych wyborów :-)
Pozdrawiam
Kero
 

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Marcin » piątek, 20 wrz 2013, 16:49

Kero, pozwalam :) Ja również nie byłem ani w Egipcie, ani w Tunezji, a na Kanary zawsze chętnie będę wracał, a może nawet tu się osiedlę. I nie staram się zrozumieć tych, którzy wybierają takie, a nie inne miejsce na wakacje. Cóż, tak już mają, ja mam inaczej :)
Marcin
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 19 lip 2013, 19:41

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez Kero » piątek, 20 wrz 2013, 16:51

;) ;) ;)
Kero
 

Re: Chaos w Egipcie pomaga kanarom

Postprzez olgaHałasik » niedziela, 27 paź 2013, 14:18

10 milinoów???? Wow, i skąd sie tam bierze ten caly kryzys?
olgaHałasik
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 26 paź 2013, 17:03


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron