Miesiąc na wyspie

życie, praca, mieszkanie i nie tylko ...

Miesiąc na wyspie

Postprzez myszab » środa, 13 lut 2013, 18:48

Witam!

Wraz z grupą znajomych planujemy na wakacje wypad w jakieś ciepłe miejsce. Miałby to być wyjazd na miesiąc, połączony z pracą. Bardzo chcielibyśmy, by była to Teneryfa.
I tutaj pojawiają się pytania, będę bardzo wdzięczny za konstruktywne odpowiedzi.

1. Czy damy radę znaleźć JAKĄKOLWIEK pracę na ten miesiąc? Naprawdę nie mamy dużych wymagań, możemy być naganiaczami, lub pracować na zmywaku, 5E za godzinę w pełni nas satysfakcjonuje. W grę wchodzą także prace dorywcze. Niestety nikt z naszej czwórki nie mówi po hiszpańsku, wszyscy mówimy za to po angielsku bardzo dobrze, dwie osoby nieźle sobie radzą z rosyjskim i znają nieco francuskiego. Jesteśmy studentami. Dwójka z nas ma doświadczenie w pracy fotografa (wesela, studniówki, imprezy inne) i kamerzysty. Dwie dziewczyny pracowały jako opiekunki do dzieci.

2. Czy na Teneryfie legalne jest zarabianie "na ulicy", a jeśli nielegalne, to jak duże są restrykcje dotyczące tego? Wszyscy studiujemy kierunki artystyczne, w tamtym roku w Paryżu, gdzie byliśmy na podobnym wyjeździe utrzymywaliśmy się robiąc wieczorami fire-show, taniec z ogniem, lub małe uliczne przedstawienia - klaunady. Czy na Teneryfie moglibyśmy coś takiego zorganizować?

A może ktoś z Państwa tutaj byłby zainteresowany np. mówiącą po polsku opiekunką do dziecka na miesiąc, lub mógłby zaoferować nam jakąś pracę na ten miesiąc?

Chodzi ogólnie o to, żeby pojechać tam i żeby wyjazd ten, może nie całkiem się zwrócił, ale żebyśmy się na miejscu utrzymali ;)
myszab
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 12 lut 2013, 20:47

Re: Miesiąc na wyspie

Postprzez mdrmedia » środa, 13 lut 2013, 20:42

takich jak wy to tu setki przylatuje na wakacje i jest olbrzymia konkurencja ....
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Miesiąc na wyspie

Postprzez myszab » środa, 13 lut 2013, 21:24

To znaczy? Bo niestety zdaje mi się, że w Twoim poście nie znajduje odpowiedzi na żadne z pytań, które postawiłem.
myszab
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 12 lut 2013, 20:47

Re: Miesiąc na wyspie

Postprzez mdrmedia » środa, 13 lut 2013, 21:54

pomysl... Teneryfa to nie Paryż na ulicy po 5 minutach zwinie was policja lokalna, po za tym bez hiszpańskiego nie bedzie wam łatwo
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Miesiąc na wyspie

Postprzez myszab » środa, 13 lut 2013, 21:57

Dziękuję, właśnie o to pytałem, nigdy nie byłem na Teneryfie więc niestety nie wiem takich rzeczy. Dlatego piszę na forum :)
myszab
nowiciusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 12 lut 2013, 20:47


Powrót do Teneryfa - ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości