Teneryfa a Fuerteventura

Linie lotnicze ...

Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez DarekP » wtorek, 7 lut 2012, 15:46

Witam,

Prośba o poradę. W przyszłym tygodniu wybieram się z synem na Kanary. Właśnie wybieram hotel i wyspę. Wybór jest ograniczony bo mogę skorzystać tylko z biura Itaka.
W PL różnie mi doradzają, niektórzy mówią wez fuerteventura bo tam są bajeczne plaże, inni jedz na Teneryfę bo tam jest cieplej i wiecej do robienia.
W każdym razie nie zamierzam leżeć w hotelu tygodnia i chce pojeździć z synem. Wynając auto, troche zwiedzic wyspe. Ale na pewno chcemy zwiedzić Loro Park i Siam Park.
No i mam dylemat. Na Fuerta ciagną mnie piekne plaże. Ale pytanie czy wtedy zakładając że co najmniej 2 razy musze sie dostać na Terefyrę opłaca mi sie w ogóle stacjonowanie na Fuerta? Czy czas, koszt i całe zamieszkanie z dostaniem sie na Teneryfe sie opłaca.
Jeśli nie, wtedy musze wybrać Teneryfę.

Proszę Was o komentarz, Wasze zdanie w tej sprawie.

pzdr
D
DarekP
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 7 lut 2012, 15:37

Re: Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez adam_b » czwartek, 9 lut 2012, 02:26

Leć na Teneryfę. Nie będziesz żałowal. W tydzień i tak nie zdążysz wszystkiego zobaczyć. A plaże też tu sa ładne i z jasnym piaskiem.
adam_b
 
Posty: 52
Dołączył(a): niedziela, 24 paź 2010, 23:52

Re: Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez DarekP » sobota, 11 lut 2012, 20:09

Dzieki za rade.
Własnie jestem na Teneryfie. Zrobiłem plan tego co chce zobaczyć i wyszło że mam za mało dni ;)
Pogoda mnie troche rozczarowuje. Jesc ciepło ale bez szału. Troche wiało wczoraj a dzis niebo zachmurzone.
Ale generalnie OK :)
DarekP
nowiciusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 7 lut 2012, 15:37

Re: Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez barbarahenning » sobota, 11 lut 2012, 20:55

Zwiedzanie? to polecam Teneryfe, natomiast FEURTE to piekne plaze i wiatr doskonala pogoda dla sportowcow, milego urlopu :
barbarahenning
 
Posty: 11
Dołączył(a): sobota, 19 lis 2011, 22:40

Re: Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez Kasjan1993 » niedziela, 12 lut 2012, 14:37

Witam. Jeśli chcecie wakacje spędzić bardziej aktywnie, to zdecydowanie polecam Teneryfę. A jak chcecie zobaczyć te plaże na Fuercie i macie dużo czasu to to zawsze możecie się na 2 dni wybrać. Z Teneryfy na pewno są jakieś loty samolotem, albo promy.
Kasjan1993
 
Posty: 85
Dołączył(a): piątek, 27 sty 2012, 15:52

Re: Teneryfa a Fuerteventura

Postprzez Kero » środa, 15 lut 2012, 12:01

Byłem i tu i tu. Jeśli idzie o atrakcje to zdecydowanie Teneryfa. Fuerta ma ich znacznie mniej. Tam rzeczywiście pod kątem plażowania warto.
Kero
 


Powrót do Teneryfa - loty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron