Zima na Teneryfie

ciekawe miejsca teneryfy

Zima na Teneryfie

Postprzez BORAS35 » czwartek, 5 sty 2012, 11:43

Witam serdecznie. Czy może ktoś się orientuje czy w lutym otwarte są parki (loro, siam, monkey). Wybieramy się w pierwszej połowie lutego, a pytam dlatego bo jak byliśmy w styczniu zeszłego roku (bez dzieci :D ) to z tego co pamiętam to chyba siam park był zamknięty. W tym roku jedziemy z dziećmi, dlatego ważne są inf. na temat parków. Resztę wycieczek mamy zaplanowane. Mam tylko wątpliwości co do wyjazdu do masca. Wie że trzeba dojechać do los gigantes potem jakimś transportem do masca zejście wąwozem i statek do l.g. Tylko że skąd transport do masca i gdzie załatwić transport statkiem z powrotem z wąwozu do l.g. Może jakieś namiary i ewentualny koszt z góry dziękuję.
BORAS35
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 20 wrz 2011, 12:09

Re: Zima na Teneryfie

Postprzez mdrmedia » czwartek, 5 sty 2012, 11:46

z tego co wiem to wszystkie atrakcje są czynne cały rok i zawsze tak było .... co do transportu do maski to taxi albo jakis autobus jedzie z Los Gigantes
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: Zima na Teneryfie

Postprzez Piotr13 » czwartek, 19 sty 2012, 17:26

Dopiero co z niej wróciłem. Nic nie wiem, aby był jakikolwiek okres kiedy to parki sa zamknięte. Ale głowy za ten luty, tez nie dam.
Co do Twojej wyprawy do Masca, to rzeczywiście polecam. Organizowane są one w taki sposób, że np. z Puerto Santiago, gdzie zainteresowani zostawiaja samochody, zabiera się grupę i zawozi autobusem do Masca. Z tamtąd schodzisz pieszo wawozem az do oceanu, gdzie na twoją grupę czeka już stateczek, który odwozi wszystkich spowrotem do Puerto Santiago. Wykupić sobie udział w takiej grupie możesz niemal wszędzie, tzn na pewno we własnym hotelu, gdzie jest zawsze punkt, w którym oferują Ci tysiąc różnych wycieczek, albo w jakimkolwiek punkcie na mieście. Jest ich dużo. Z kosztami to troche gorzej, bo nie pamietam. Kilkadziesiąt euro od osoby, ale dokładnie nie wiem.
Tylko jest jedno ale, to nie jest za bardzo wyprawa dla dzieci. Chyba że są zahartowane w górskich wyprawach. Warto też mieć odpowiednie buty.
pozdrawiam.
Piotr13
nowiciusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2012, 17:05


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron