Pytanie odnosnie zwiedzania

ciekawe miejsca teneryfy

Pytanie odnosnie zwiedzania

Postprzez gregor » poniedziałek, 18 paź 2010, 11:43

Witam
mam pytanie odnosnie zwiedzania wyspy autem
czy jest realne w jeden dzien , bez zbytniego pospiechu zwiedzenie
Start Los Christianos
1) zachod
-Chio - Santago del Teide - Masca - Buenavista - Latarnia w Punta de Teno - Garachico - Icod de los vinos - powrót
2) pd. i wschod
Las Galletas - Guimar - Candelaria- Santa Cruz - Playa de LAS Teristas plaza- powrót
3) polnoc
Puerto de La Cruz + Loro park - La Oratova - La laguna - powrót

Obróci w jeden dzien czy nie bardzo ?:)
-Mam jeszcze pytanie odnosnie Los Gigantes, mozna tam dojechac autem ,tam jest chyba port i mozna statkiem poplywac blisko klifow czy z Los Christianos jest kurs tam?

- Wycieczka na Gomere, lepiej kupic w porcie wycieczke, czy kupic samemu bilet na statek, dogadac sie z taksowkarzem i zwiedzic z nim wyspe, co wyjdzie taniej?

-z Los Christianos jest jakis darmowy autobus do Aquaparku albo do siam parku? patrzac na mape te parki sa kolo siebie.
pozdrawiam
gregor
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 2 paź 2010, 21:16

Re: Pytanie odnosnie zwiedzania

Postprzez gregor » poniedziałek, 18 paź 2010, 11:44

w jeden dzien mam na mysli kazdy dzien na punkt , czyli 3 dni :)
gregor
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 2 paź 2010, 21:16

Re: Pytanie odnosnie zwiedzania

Postprzez mdrmedia » poniedziałek, 18 paź 2010, 17:11

- co do realnosci tych 3 wycieczek tak to jest realne ale duże tempo i od wczesnego rana tj od minimum 8 00, co do Los Gigantes to tak na miejscu jest port i można klify obejrzeć z bliska (kursy statkiem),
- co do La Gomery to w porcie najlepiej kupić bilet na statek i już tam na wyspie wypożyczyć sobie auto aby spokojnie można zwiedzić la Gomere,
Darmowe autobusy z Siam Parku i Agua parku kursuja po Los Cristianos, Playas de las Americas i Adeje zabierając ludzi z przystanków charakterystycznie oznaczonych (często są obok normalnych przystanków autobusowych)
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife


Powrót do Teneryfa - atrakcje turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron