do Admina

jaka pogoda?

do Admina

Postprzez lalus » środa, 6 lip 2011, 20:22

Bylismy na Teneryfie w kwietniu, przed wyjazdem przeczytalismy niemal wszystkie twoje i nie tylko posty i chcielibysmy podziekowac za doskonale rady. Dziekujemy !!!!
Teneryfa jest fantastyczna, spedzilismy niezapomniane chwile, 460 zdjec i 4 godziny video, warkoczyki mojej kaski i kilkaset euro lżej w kieszeni ale warto bylo !!!!

Jedziemy ponownie w wrzesien / pazdziernik ale czytam ze we wrzesniu jest jakas tam calima czy jakos tak a my nie lubimy jak coa nam zaslania nasze kochane sloneczko
Wiec tutaj prosba do ciebie o rade kiedy lepiej , najbardziej pasowaloby nam na pocz pazdziernika ( jaka temperatura czy jest mocne zachmurzenie )
Bedziemy wdzieczni za podpowiedz
Andrzej i Kasia
dzieki bardzo
lalus
 
Posty: 81
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2011, 18:10

Re: do Admina

Postprzez mdrmedia » czwartek, 7 lip 2011, 00:03

Dziekuje za podziekowania, co do Calimy to najczesciej jest ona w sierpniu, a oczywiscie początek pazdziernika jak najlepiej polecam ........
mdrmedia
Administrator
 
Posty: 1792
Dołączył(a): czwartek, 15 lip 2010, 23:11
Lokalizacja: Teneryfa - Tenerife

Re: do Admina

Postprzez jolacala » piątek, 8 lip 2011, 13:01

Ja właśnie byłam w czerwcu,w drugiej połowie i miałam pecha bo przez cały 2 tygodnie niestety była calima, więc nie ma reguły .Ale wróciłam czarna więc spoko ;)
jolacala
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 20 maja 2011, 09:38


Powrót do Teneryfa - pogoda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron